Veebipoe Toonekurg.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Toonekurg OÜ (registrikood 12086863), asukohaga Harjumaa, Saue vald, Eesti Vabariik. Toonekurg OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Toonekurg OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-l

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA-JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 1. Toonekurg veebipoes on võimalik osta neid tooteid, mida on laos olemas.
 2. Toote lisamiseks ostukorvi, tuleb vajutada “Lisa ostukorvi” nuppu.
 3. Toonekurg OÜ jätab endale õiguse muuta toodete hinda ja koguseid veebipoes.
 4. Toodete hind on välja toodud toote leheküljel ning soodushinna puhul kajastub seal nii soodus- kui tavahind.
 5. Ostjal on võimalik ostukorvi sisu vaadata vajutades veebilehekülje päises asuvale ikoonile “Ostukorv”.
 6. Enne tellimuse vormistamist tuleb valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis.
 7. Tarneviis ja selle tasu kajastub Ostja ostukorvis.
 8. Tooteid saab osta nii registreerunud klient kui ka külalisena ostu sooritav klient.
 9. Ostja saab tasuda tellimuse eest kasutades pangalinki või pangaülekannet.
 10. Tooted postitatakse peale tellimuse tasumist

 

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

 1. Toonekurg OÜ postitab e-poest tellitud tooted peale arve tasumist.
 2. Kaupa toimetatakse kohale vaid Eesti Vabariigi piires.
 3. Kui tellimus on tehtud ja tasutud tööpäeval enne kella 14:00, siis jõuab tellimus kohale järgmisel tööpäeval või vastavalt logistika partneri poolt kehtestatud ajaühikule.
 4. Pühade ajal ja nädalavahetusel tellimuste täitmist ei toimu.
 5. Toonekurg OÜ tellimuste kohaletoimetamisel on partneriteks: DPD Eesti AS ja Itella Estonia OÜ ja Eesti Post.
 6. Täpsemate tarneviiside ja hinnakirjaga on Ostjal võimalik tutvuda Toonekurg koduleheküljel www.toonekurg.ee või ikoonile”Ostukorv” vajutades.
 7. Transpordi käigus vigastada saanud tooted asendatakse Ostjale.
 8. Toonekurg OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui tooted on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Toonekurg OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

MAKSEVIISID:

Toonekurg veebipoes arveldatakse ainult eurodes. Toonekurg veebipood võimaldab tasuda tellimuse eest pangalingi kaudu.

Pangalingi kaudu – tellimuse eest tasumiseks on võimalik kasutada pangalinki. Klikates pangalingile, suunab see valitud internetipanka: Swedbank, SEB, LHV, Pocopay, COOP pank või Luminor. Samuti sobib Visa/MasterCard.  Sisestades kasutajatunnuse ja paroolid siseneb Ostja oma internetipanka, kus on nähtav juba täidetud maksekorraldus. Maksekorralduses on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.toonekurg.ee veebileheküljelt ostetud toodete eest.

Kinkekaarti ei ole võimalik kasutada e-poes.

KAUBA TAGASTAMINE & TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba
testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja
toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke on Veebipoel õigus
kaupa mitte tagasi võtta.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (võib olla vormistatud vabas vormis) ning saata see e-posti aadressile info@toonekurg.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi,
et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb
toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 1. Toonekurg veebipoest ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus.
 2. Kui Ostjale e-poest tellitud Toode ei sobi, võib ta selle tagastada, juhul kui:
 • toode on avamata/kasutamata
 • toote pakend on rikkumata

3. Toodet ei asendata, kui: toote pakend on rikutud või toode on avatud ja kasutatud.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@toonekurg.ee või helistada            telefonil: 5883 8078. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik
pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.        Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

SOODUSKOODI KASUTAMINE VEEBIPOES

Sooduskoodi saab kasutada ainult juhul, kui vastav kood on esitatud kliendile, kes tellimust vormistab (kampaaniate korral). Sooduskood lisatakse enne, kui kinnitatakse ostukorvi tellimus. Sooduskoodi summa arvatakse automaatselt maha ostukorvi summast