MEDELA SNS lisatoitmise süsteem

009.0000

Uus

SNS on erivajaduste sarja söötmissüsteem nõrkadele,enneaegsetele ja kaalus halvasti juurde võtvatele,adopteeritud imikutele või imetamise treenimiseks ja rinnapiima stimuleerimiseks.

 

Tellimisel!

59,00 €

- +

Süsteem võimaldab järgida rinnaga imetamise protsessi.

Emal jätkub rinnapiima teke vastavalt imemise sagedusele ja kogusele.

Imikut võib toita ema rinnapiimaga (eelvevalt välja pumbatud) või lisatoiduga.

 

Vastavalt vedeliku konsistentsile tuleb valida ka kasutatavad voolikud.

Süsteem ripub emal kaelas ja voolikud on riputatud rinnale,rinnanibu lähedusse.

 

Nõrgad ja ebaregulaarse imemisega imikud saavad lisatoitmissüsteemi abil lisatoitu.

 

Süsteemi eelised:

 

* Imikud ei võõrdu rinnaga toitmisest ja säilib ema-lapse vaheline kehaline kontakt.

* Sobib kasutada kui rinnapiima pole või on vähe.

* Sobib lapsendatud imikutele,et tekiks ema-lapse vaheline side. 

Soovitatavad Tooted

Elektriline rinnapump töötab kiiresti ja vaikselt.Mugav abivahend kasutamaks iga päev. Komplektis standardlehter 2,4 cm ja CALMA seade,mis on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga.

169,00 €
laos

Elektriline rinnapump töötab kiiresti ja vaikselt. Mugav abivahend kasutamaks iga päev. Komplektis standardlehterid 2,4 cm ja CALMA seade, mis on alternatiiviks emadele, kes soovivad toita oma last rinnapiimaga.

209,00 €
tellimisel!

Comfort lehter standard suurus 24mm rinnapumbale + ühendja + klapi komplekt (v.a Harmony rinnapump)  * Pehmest silikoonist * Aitab jäljendada imiku imemisliigutusi * Sobib Base,Mini Electric ja Swing rinnapumpadele.  Pakendis 1tk.

20,50 €
laos

Calma seade on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga. Calma võimaldab lapsel säilitada rinnal õpitud loomuliku imemistehnika. Calma võimaldab lihtsat üleminekut rinnalt lutile ja tagasi. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks

20,00 €
laos

Kasutatakse rinnaga toitmisel valulike või lõhenenud rinnanibude puhul. Rinnanibukaitsme "poolkuu" kuju säilitab ema-beebi nahk naha vahelise kontakti.   Valmistatud õhukesest silikoonist,mis on imikule maitseta. Saadaval 3 suuruses:   S - 1,6cm - plastikkarbis 2tk M - 2,4cm - plastikkarbis 2tk. L  - 2,7cm - plastikkarbis 2tk. 

13,90 €
laos

Avent rinnanibukaitsed on tehtud imeõhukesest,pehmest,lõhnatust,maitsevabast ja värvitust silikoonist.Kaitsmaks õrnasid ja põletikulisi nibusid rinnaga toitmise ajal.

9,00 €
laos

Õrn surve rinnanibu ümbrusele valmistab toitmiseks ette lamedaid või sissetõmbunuid nibusid.Sobib kasutamiseks nii raseduse kui ka imetamise ajal. Pehmed nahasõbralikud silikoonümbrised on anatoomiliselt sobivad. Avaused ülaosas tagavad õhu juurdepääasu rindadele.   Pakis 2tk.

19,00 €
laos

Ideaalne rinnapiima säilitamiseks,kogumiseks ja külmutamiseks.Piima võib anda sama säilituspudeliga ilma,et peaks ümber valama. Korduvkasutatavad kaanega pudelid on bisfenool-A vabad ning sobivad kõikide Medela rinnapumpadega. Lihtne puhastada nõudepesumasinas ja on mikrolaineahjukindlad.   Pakis 2 pudelit.

12,90 €
Pole laos

Lisatarvikud. Kollane klapp ja valge membraan sobivad kõikidele Medela rinnapumpadele. Pakis 2 membraani.

3,50 €
Pole laos

Calma seade on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga. Calma võimaldab lapsel säilitada rinnal õpitud loomuliku imemistehnika. Calma võimaldab lihtsat üleminekut rinnalt lutile ja tagasi. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks.  

26,50 €
laos

Erivajaduste sari.

38,00 €
Pole laos

Erivajaduste sari.

39,90 €
Pole laos

Medela toitmistopsik. Kuulub erivajaduste toodete hulka. Kasutatakse lühiajaliselt nõrga või enneagse lapse toitmiseks. Mõõtühikud topsikul aitavad kontrollida vedeliku hulka.

1,20 €
laos

Medela FingerFeeder toitmisotsik kuulub erivajaduste toodete hulka. Kasutatakse lastele, kes vajavad väikestes kogustes rinnapiima, ravimite manustamist või õpivad imemist. Pehmest silikoonist otsik ühendatakse süstlaga. Ei kahjusta lapse suud.  

9,50 €
laos

Rahustavad katkisi ja lõhenenud rinnanibusid.Vähendavad valu,niisutavad ning aitavad kaasa nibude paranemisele. Kasutatakse toitmise vaheaegadel.

16,90 €
laos

Padja pikkus 185cm ja laius 25cm,padjapüürid varustatud luguga,et oleks kerge hooldada ja pesta. Padjapüürid antibakteriaalsest materjalist ja padja sisu 100% polüuretaankiud,tänu millele kohandub padi mugavalt kehale.

49,00 €
Pole laos

Pesukuul võimaldab pesta pesumasinas ka traadist ja polsterdusega rinnahoidjaid. Aitab säilitada pesu algset vormi ja hoiab ära deformeerumise eest.  Pesukuul plastmassist.

6,50 €
laos