MEDELA SWING MAXI 2-faasiline elektriline duubelrinnapump + CALMA seade

040.0022

Uus

Elektriline rinnapump töötab kiiresti ja vaikselt. Mugav abivahend kasutamaks iga päev.

Komplektis standardlehterid 2,4 cm ja CALMA seade, mis on alternatiiviks emadele, kes soovivad toita oma last rinnapiimaga.

1 Ühik

tellimisel!

209,00 €

- +

Rinnapump maseerib õrnalt rinda, hea kasutada nii kodus kui ka väljspool kodu.

Swing rinnapumbal on 2-faasiline väljutussüsteem ehk viimastel uuringutel põhinev tehnoloogia, mis immiteerib lapse tegelikku imemist :

1.Stimulatsiooni faas on kiire rütm (pumpamiskiirus 120x minutis), et piim hakkaks esmalt voolama.

2.Väljutusfaas on aeglasem rütm (pumpamiskiirus 45-72x minutis), et õrnalt ja efektiivemalt piima väljutada. Peale 2 minutit töötamist lülitab pump ise automaatselt aeglasemale faasile üle.

 

Soovitatavad Tooted

Elektriline rinnapump töötab kiiresti ja vaikselt.Mugav abivahend kasutamaks iga päev. Komplektis standardlehter 2,4 cm ja CALMA seade,mis on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga.

169,00 €
laos

Comfort lehter standard suurus 24mm rinnapumbale + ühendja + klapi komplekt (v.a Harmony rinnapump)  * Pehmest silikoonist * Aitab jäljendada imiku imemisliigutusi * Sobib Base,Mini Electric ja Swing rinnapumpadele.  Pakendis 1tk.

20,50 €
laos

SNS on erivajaduste sarja söötmissüsteem nõrkadele,enneaegsetele ja kaalus halvasti juurde võtvatele,adopteeritud imikutele või imetamise treenimiseks ja rinnapiima stimuleerimiseks.  

59,00 €
Tellimisel!

Calma seade on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga. Calma võimaldab lapsel säilitada rinnal õpitud loomuliku imemistehnika. Calma võimaldab lihtsat üleminekut rinnalt lutile ja tagasi. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks

20,00 €
laos

Kasutatakse rinnaga toitmisel valulike või lõhenenud rinnanibude puhul. Rinnanibukaitsme "poolkuu" kuju säilitab ema-beebi nahk naha vahelise kontakti.   Valmistatud õhukesest silikoonist,mis on imikule maitseta. Saadaval 3 suuruses:   S - 1,6cm - plastikkarbis 2tk M - 2,4cm - plastikkarbis 2tk. L  - 2,7cm - plastikkarbis 2tk. 

13,90 €
laos

Avent rinnanibukaitsed on tehtud imeõhukesest,pehmest,lõhnatust,maitsevabast ja värvitust silikoonist.Kaitsmaks õrnasid ja põletikulisi nibusid rinnaga toitmise ajal.

9,00 €
laos

Õrn surve rinnanibu ümbrusele valmistab toitmiseks ette lamedaid või sissetõmbunuid nibusid.Sobib kasutamiseks nii raseduse kui ka imetamise ajal. Pehmed nahasõbralikud silikoonümbrised on anatoomiliselt sobivad. Avaused ülaosas tagavad õhu juurdepääasu rindadele.   Pakis 2tk.

19,00 €
laos

Ideaalne rinnapiima säilitamiseks,kogumiseks ja külmutamiseks.Piima võib anda sama säilituspudeliga ilma,et peaks ümber valama. Korduvkasutatavad kaanega pudelid on bisfenool-A vabad ning sobivad kõikide Medela rinnapumpadega. Lihtne puhastada nõudepesumasinas ja on mikrolaineahjukindlad.   Pakis 2 pudelit.

12,90 €
Pole laos

Lisatarvikud. Kollane klapp ja valge membraan sobivad kõikidele Medela rinnapumpadele. Pakis 2 membraani.

3,50 €
Pole laos

Calma seade on alternatiiviks emadele,kes soovivad toita oma last rinnapiimaga. Calma võimaldab lapsel säilitada rinnal õpitud loomuliku imemistehnika. Calma võimaldab lihtsat üleminekut rinnalt lutile ja tagasi. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks.  

26,50 €
laos

Erivajaduste sari.

38,00 €
Pole laos

Erivajaduste sari.

39,90 €
Pole laos

Medela toitmistopsik. Kuulub erivajaduste toodete hulka. Kasutatakse lühiajaliselt nõrga või enneagse lapse toitmiseks. Mõõtühikud topsikul aitavad kontrollida vedeliku hulka.

1,20 €
laos

Medela FingerFeeder toitmisotsik kuulub erivajaduste toodete hulka. Kasutatakse lastele, kes vajavad väikestes kogustes rinnapiima, ravimite manustamist või õpivad imemist. Pehmest silikoonist otsik ühendatakse süstlaga. Ei kahjusta lapse suud.  

9,50 €
laos

Padja pikkus 185cm ja laius 25cm,padjapüürid varustatud luguga,et oleks kerge hooldada ja pesta. Padjapüürid antibakteriaalsest materjalist ja padja sisu 100% polüuretaankiud,tänu millele kohandub padi mugavalt kehale.

49,00 €
Pole laos

Pesukuul võimaldab pesta pesumasinas ka traadist ja polsterdusega rinnahoidjaid. Aitab säilitada pesu algset vormi ja hoiab ära deformeerumise eest.  Pesukuul plastmassist.

6,50 €
laos